top fight logo export web
8ea4c71058f83c62c51e8feb5766bad635b8a9df

Věřím, že tu jsou způsoby, jak Conora učinit šťastným, nepochybuje White. Najde s ním ale společnou řeč?

Jeden chce to a druhý zase tohle, a pokud mezi sebou nenajdete kompromis, pak to dopadne třeba i tím způsobem, že uděláte nějakou hloupost, jako je ukončení kariéry. Ač to může někomu znít nesmyslně, důvod Conorova odchodu ze světa MMA je právě kvůli tomu, že mu šéf UFC nevyhověl ohledně zápasových podmínek pro UFC 239 (nebyl by hlavní hvězdou večera), načež ho nevyslyšel ani v případě, když se opakovaně dožadoval podílu na společnosti. Nyní, když oba aktéři trochu vychladli, by mohlo přijít nějaké řešení.

„Jsou tu jisté věci, které si Conor přeje a které bychom spolu měli vyřešit tváří v tvář. Zatím jsme si spolu nikdy nesedli a nepopovídali si čistě on a já, to bychom měli napravit. Věřím, že tu jsou způsoby, jak Conora učinit šťastným, ale skrze podíl na společnosti to určitě nebude,“ pravil Dana White, jenž se to snažil odůvodnit na příkladu NBA. „Viděli jste třeba někdy Michaela Jordana, že by vlastnil kousek NBA? Bohužel jsme se zasekli zrovna na tomto problému,“ dodával náčelník největší bojové organizace.

Situace je o něco komplikovanější z toho důvodu, že se o Conora nezajímá jenom UFC, čehož si je on sám v tento moment stoprocentně vědom. Všechny jeho tréninky se odehrávají pouze za boxerských podmínek.

Velice uznávaný novinář Michael Benson (neplést s německým umělcem), který byl v roce 2017 oceněn zlatou plackou za oddanost a především důvěryhodnost své práce, uvedl: „Conor McGregor je v jednání s BKFC (Bare Knuckle Fighting Championship). Ti mu na stůl poslali velice lukrativní nabídku, která rozhodně stojí za zvážení. Mohl by se tak uskutečnit boxerský souboj mezi ním a Pauliem Malignaggim, který tlačí na pilu, aby dohoda dospěla do zdárného konce.“

Umíte si představit Conora v souboji tzv. „holých kloubů“? McGregor doposud na tuto nabídku neodpověděl, což bude asi tím, že si zatím nechává zadní vrátka. Nedokážeme přesně předpovědět, kam povedou jeho příští kroky, ale na 99 % je jisté, že jeho bojová kariéra zdaleka nekončí a že se momentálně věnuje tréninkům boxu.  

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!