top fight logo export web
Khamzat Chimaev: Blachowicz a Adesanya? Pro mě až příliš snadná práce!

Věřte mi, když vám říkám, že by měl Chimaev s Adesanyou lehkou práci, přidává se Till

Spousta lidí se už teď domnívá, že by Khamzat Chimaev šampionovi Israelu Adesanyovi pořádně zatopil.

S tímto svědectvím přišla už celá řada legend, ovšem nejvýraznější hlas dozajista musí mít lidé, kteří s Khamzatem osobně trénují. A to je například takový Darren Till.

„Věřím tomu, že já i Adesanya disponujeme podobnými styly, a když vám povídám, že já dostávám od Chimaeva na prdel, tak pevně věřím tomu, že by od něj na prdel dostal i Izzy,“ zasvětil Till posluchače do své zkušenosti.

„Je to dáno tím, že Chimaev trénuje pětkrát denně. Má kardio, jaké jsem u nikoho jiného ještě nikdy neviděl. Nikdo, naprosto nikdo mu v tréninku nestíhá. Pokud vás vezme na zem, on se vůbec neunaví, zato vy ano. A to ani nevstanete,“ popisuje.

„Proto pokud by se jednou Khamzat vrhl na Adesanyu a strhl ho na zem, neměl by s ním těžkou práci. Kdyby ho nedonutil odklepat, tak je prostě schopen ho na té zemi držet celých pět kol. Proti tomu se nemá Izzy jak bránit,“ prohlásil Till pro server frontkick.

A kdoví, třeba se tohoto duelu jednou i dočkáme. Prozatím se ovšem Chimaev zaměřuje na velterovou váhu a musí doufat, že když se vydá do střední, tak zde „Stylebender“ stále bude přebývat a nebude i on o váhu výše.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.