top fight logo export web
Veterán Stephens stále touží po duelu s McGregorem. Dokonce i ví, co by na něj platilo

Veterán Stephens stále touží po duelu s McGregorem. Dokonce i ví, co by na něj platilo

Čas sice plyne neustále kupředu, ale na jedné věci se stále nic nemění. Každý touží po zápase s McGregorem.

Poslední člověk, který veřejně vyjádřil svou touhu se s hvězdnou MMA ikonou utkat, je nyní už prakticky veterán Jeremy Stephens. Ten svým způsobem prohrál nyní čtyři utkání za sebou, ale na takového McGregora by si stále věřil.

Jeremy Stephens vyzval Conora McGregora
Jeremy Stephens má stále chuť bojovat v UFC.

Jeremy Stephens vyzval Conora McGregora

„Rozhodl jsem se, že přejdu do lehké váhy, protože chci víc těch atraktivních soubojů,“ řekl Stehpens, v jehož případě je jasné, že na zlato to asi nebude. Nicméně jemu to nevadí. „Nasrat na pásy, já chci Natea Diaze nebo Conora McGregora!“ prohlašoval.

Údajně i ví, jak na Ira vyzrát, recept mu odhalil sám Poirier. „Conora bych ukopal k smrti. Vykopal bych ho kurva z UFC,“ nebral si servítky čtyřiatřicetiletý bojovník, který v největší MMA organizaci působí už bezmála čtrnáct let. Možná i proto si jej Dana White stále hýčká i navzdory posledním nezdarům.

Pro nyní se Stephens však bude muset zaměřit na svůj další a pro tuto chvíli nejbližší cíl. Tím je Drakkar Klose, se kterým se utká 17. dubna během turnaje UFC on ESPN 22.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.