top fight logo export web
José Aldo řekl, kdo s ním nechce bojovat v UFC

Větší plat? A za co? Paulo Costa zneuctil celé UFC a zklamal fanoušky, ohradil se Aldo

I mezi Brazilci to nemusí být zrovna růžové. José Aldo se momentálně například silně obul do neposlušného Paula Costy.

Ten poslední měsíce trucoval, nadával, pak si domluvil fight a během poctivé přípravy si tak nějak opomněl naplánovat jakékoliv shazování váhy. Takže se nakonec kvůli jeho neposlušnosti nekonal fight v divizi do 84 kg, nýbrž do 93 kg. A i tak Costa svůj duel stejně prohrál.

Jako třešničkou na dortu má být reakce, že se tento muskulaturní brazilský bijec ze strany organizace stále dožaduje větší výplaty. A důvod? On je prý jedním z hlavních tahounů pozornosti.

„Kdybych byl promotérem UFC, tak jsem na Costu strašně naštvaný, protože to, že v duelu proti Vettorimu nesplnil váhový limit o nějakých deset kilo, mi přijde jako největší neúcta k celému sportu. A tento člověk má ještě tu drzost říkat si o vyšší plat? Tak to pardon…,“ ohradil se José Aldo.

„Odmala jsem byl učen tomu, že výhry i prohry jsou součástí MMA. Mou prací je divákům zaručit, že se ten fight uskuteční, což znamená splnit váhový limit. To je to nejdůležitější. Když si dovolím nesplnit váhový limit po regulérní přípravě, pak je někde chyba. Je to ta největší neúcta ke sportu, k soupeři, ke svému zaměstnavateli, prostě ke všemu,“ pěnil Aldo.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.