top fight logo export web
Masvidal Covington

Video: Až 5 let vězení! Masvidal bez varování před restaurací napadl Covingtona. Vyrazil mu zub

Miamská policie řeší další případ ublížení na zdraví. Jorge Masvidal Colbyho natolik nenávidí, že si na něho počkal před barem, kde ho bez jakékoliv výstrahy napadl.

Takto zní oficiální výpověď policie, jejíž tisková zpráva se dostala do rukou novinářů z MMAFighting.com. Colby „Chaos“ Covington se vydal s YouTubery Nelk Boys na společnou večeři do steak housu, ovšem ti udělali zásadní chybu, že se tím pochlubili na sociálních sítích, čímž byla vyzrazena jejich lokace.

Všímavý Jorge Masvidal na nic nečekal, obvolal pár přátel a vyrazili. Zanedlouho Chaos vychází z restaurace, kde se k němu, jak sám vypověděl, zničehonic přiřítily až čtyři maskované osoby. Obklopen nepřáteli z více stran se zmohl na jedinou věc, která ho v té chvíli napadla. To byl bleskový úprk zpátky do restaurace. Ještě předtím si však slízl dvě rány.

Odveta na ulici

„Oběť vypověděla, že jen co vyšla z restaurace, agresivním způsobem se k ní blížily tři až čtyři osoby. Jednou z nich byl i Jorge Masvidal, který se k oběti přiřítil z levé strany a udeřil ji dvěma ranami. První byla do oblasti čelisti, druhá do oblasti oka,“ znělo v policejním prohlášení. Dodatkem je, že první úder měl za následek i vyražení zubu.

Ne nadarmo se o Masvidalovi říká, že to je gangster z východního pobřeží. Sám se tímto útokem chlubil, ale od fanoušků si vysloužil spíše kritiku za to, že v kleci proti Covingtonovi za pětadvacet minut nic nepředvedl a pak si své ztracené sebevědomí vynahrazoval na ulici, a to navíc bez jakéhokoliv varování.

Colby podle tiskové zprávy uvedl, že stačil jednoho z agresorů odstrčit, než se odebral zpátky do steak housu, kde zavolal policii. Do jejího příjezdu už nevyšel ven.

Kdo si otevírá hubu, ten přes ni dostane

Že došlo k potyčce, o tom informoval Jorge Masvidal ihned na svém Twittteru. Dožadoval se, aby „Chaos“ ukázal facelift, který na něm byl pár chvil předtím proveden.

„Mám tady takovou malou výzvu, která spočívá v tom, že ukážete svůj obličej. Když už melete sračky, tak je také třeba, abyste je obhájili. Takhle to holt v našem městě chodí.”

Protože je Colby známý trashtalker a mluvil o tom, jak je Jorge špatný otec, co neplatí alimenty na děti, dostal se tím do malérů, které se jeho floridský sok rozhodl řešit na ulici, když už mu to v kleci nevyšlo. Jak totiž po turnaji UFC 272 zaznělo, tato válka prý stále není u konce.

Nicméně, a to je hlavní, ať už je Masvidal profesionálním zápasníkem, možná už i jakousi celebritou, zákony na něj platí úplně stejně jako na každou jinou osobu.

Nyní byl obviněn z ublížení na zdraví a čeká ho divoký soudní proces, jehož výsledkem může být nejen pokuta, ale i vězení, jelikož se nejedná o jeho první prohřešek. Dle floridského zákona může jít člověk, který se takového přestupku dopustí, až na pět let za mříže – viz Jorgeho případ.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.