Top-Fight.cz - bojové sporty
Khamzat Chimaev

Khamzat Chimaev natolik oslnil veřejnost, že se s ním začali přátelit i mnozí zvuční lidé. Jedním z takových je Ramzan Kadyrov.

Čečenský prezident se rád objevuje ve společnosti hvězdných bojovníků. Častokrát jsme jej mohli vidět například po boku Khabiba Nurmagomedova, který si ale nyní v zámoří plní roli promotéra své vlastní MMA organizace. Jeho místo proto přebral Khamzat Chimaev.

Ten sice nyní zápasí pod švédskou vlajkou, neboť přijal švédské občanství, ale v srdci je to stále Čečenec, což se projevuje i na jeho chování, víře či tradicích, jejichž součástí nepochybně bude i taneček, který „Borz“ předvedl v přiloženém videu.

Co nyní na Khamzata čeká?

Sedmadvacetiletý bijec vyhlíží další návrat do klece v únoru či březnu nového roku. Dana White mu za soupeře přislíbil nějaké velké jméno, nejlépe hned z nejlepší pětky žebříčku velterové váhy.

Potíž je snad jenom v tom, že momentálně Chimeava všichni odmítají. Jediný, kdo se mu sám nabízí, je Belal Muhammad. Nějaká odvážná slova pronesl i Colby Covington, ale pro něho bude stále reálnější variantou Jorge Masvidal.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • VIDEO: Chimaev na soukromé party předvedl své taneční dovednosti. Takto se bavil za asistence Kadyrova