top fight logo export web
1e0cc1f86f6ec141580ef1b2c75b43f70344be28

VIDEO: Conor McGregor natočen, jak v baru napadá bezbranného postaršího člověka

V průběhu dubna se irský Notorious Conor McGregor dostal do dalších potíží. Dublinská policie dostala hlášení, že slavný bojovník v jednom z barů napadl člověka. Tehdy se ještě většina lidí domnívala, že se jedná o další z celé řady incidentů, které na něj někdo narafičil. Nyní máme však k dispozici i video.

Když vám nechutná něčí pití, asi byste si to měli nechat pro sebe a neodmítat sklenku, pokud vám ji někdo nabídne. Conor McGregor se ve své domovině rozhodl navštívit podnik s názvem The Marble Arch Pub, v němž chtěl svou irskou whisky pohostit místní štamgasty. Jeden z nich ale odmítl a najednou byl oheň na střeše.

Zatím je nejisté, jestli mezi zmíněnou dvojicí padla nějaká slovní výměna, ale z videa je patrné, že Conor položil před dotyčnou osobu panáka rovnou ve dvou případech. Ta však stále odmítala jeho whisky vypít. Conor následně udeřil vzhledem postaršího člověka svou pověstnou levačkou, načež ho museli dva lidé (nejspíše z jeho ochranky) uklidnit a z baru vyvést.

Daný čin byl ještě téhož dne nahlášen na policii. Internetem začaly kolovat zprávy, že se McGregor popral v baru, ale protože nikde nebyly zveřejněny důkazy, tak všechny podobné zprávy rychle utichly.

Nyní bylo vysláno do světa video, které ho z jeho chování usvědčilo. Policie z Dublinu ovšem uchovává celou věc v tajnosti. Irský deník dokonce napsal, že lidé v Irsku drží spolu a že se Conor za své chování napadené osobě omluvil a nabídl ji finanční odškodnění. Ta údajně podle všeho nabízenou částku přijala, čímž se případ zametl pod stůl…

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!