top fight logo export web
9f4096f753cd361721d21b94fd2ba82948663b2d

VIDEO: Khabibův otec pohrozil Diazovi: Koleduješ si o to, co jsme měli udělat už dávno!

UFC 239 bylo zajímavé nejen z hlediska soubojů v oktagonu, ale také z hlediska toho, co jim předcházelo. Jedna taková událost se stala v hledišti, kde se do sebe pustili Nate Diaz a Khabib Nurmagomedov.

„Khabib a Nate se do sebe pustili, nadávali jeden druhému. Nakonec museli být od sebe odděleni,“ potvrzoval Dana White, co se stalo v publiku lasvegaské T-Mobile Areny, s níž už má ruský Orel své zkušenosti, neboť zde loni v říjnu rovněž rozpoutal v hledišti vřavu.

Nate Diaz si již měsíce dobíral Khabiba na sociálních sítích, kde neustále zmiňoval, že se ho bojí. Šampion lehké váhy jen odpovídal, že když se naposledy viděli osobně, tak to byl spíš Nate, kdo byl pos*aný až za ušima, protože při pohledu z očí do očí nebyl schopný udělat nic z toho, co říkal. Jak vidno, Diaz si nyní vzal tato slova k srdci, a když se zmíněná dvojka viděla, tak na sebe zaútočila.

Netrvalo to dlouho a daná událost se rychle stala virální. Velká část fanouškovské základny z obou táborů se začala dožadovat souboje, který by rozhřešil oba hříšníky. Podobného názoru je dokonce i Khabibův otec Abdulmanap Nurmagomedov.

„Tenhle chlápek (Nate) si koleduje o to, co jsme měli udělat už dávno, a to bez ohledu na to, že nyní není vůbec na řadě,“ napsal Abdulmanap na svém instagramu. „Kolikrát jenom jsme se v minulosti dožadovali zápasu s ním nebo (Anthonym) Pettisem, ale pokaždé ta dohoda byla těžká uzavřít. Nechť UFC dá tomuto muži šanci.“

Na Natea Diaze čeká na UFC 241 (18. srpna) comeback v podobě duelu ve velterové váze. Khabiba o necelý měsíc později prověří Dustin Poirier. Další plány Dana White nehodlal odhalit, neboť jak sám řekl, tak si hodlá počkat i na rozhodnutí Conora McGregora, zdali se plánuje ještě vrátit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!