top fight logo export web
frankie edgar cory sandhagen ko

VIDEO: Měl jsem výpadek paměti, zapomněl jsem, že jsem vůbec bojoval, přiznává zpětně Edgar po drtivém KO

Frankie Edgar nezažívá v poslední době zrovna skvělé období. Na konci roku 2021 ho porazil Marlon Vera. Jeho smůlu ještě před tímto duelem podtrhl klíčový duel s Corym Sandhagenem, kde inkasoval drtivé KO naskočeným kolenem.

Duel, jenž nakonec netrval ani minutu, měl fatální následky. Devětatřicetiletý veterán původem z New Jersey se chtěl ještě na sklonku kariéry blýsknout nějakou vítěznou sérií, která by končila titulovou jízdou. Místo toho už jen na její počátek bude mít pekelné vzpomínky.

„Vůbec jsem se nevzpamatoval, dokud mě nevytáhli z klece. První věc, na kterou si vzpomínám, je to, že jsem seděl okolo skupiny doktorů a já se ptám: ‚Co se stalo?‘ Oni jen, že jsem právě bojoval, a tak nějak jsem si postupně dal dvě a dvě dohromady,“ připomínal střípky ze svého posledního zážitku.

„Co jsem si však nemohl uvědomit, je to, s kým jsem to jenom bojoval. Bylo to něco jako ‚Sandhagen‘, ovšem už jsem si nemohl vzpomenout, že jsem na někoho takového měl přípravný kemp. Odkdy jsem s ním měl bojovat? Vůbec jsem netušil, že jsem se na něj připravoval,“ přemítal.

„Napadlo mě tedy, že jsem ten zápas přijal na short notice, ale pak mi bylo řečeno, že jsem se na něj připravoval dva měsíce. Šílené…,“ projevoval známky zděšení.

I navzdory tomuto hrůzostrašnému příběhu nehodlá Frankie Edgar zalomit svou kariéru po nevýrazném neúspěchu. Ba naopak, hodlá na této bojové trati ještě pokračovat.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.