top fight logo export web
paddy pimblett

VIDEO: Paddy Pimblett se s tím nemazal. Zničil deset mariňáků hned po sobě

Paddy Pimblett ukázal svoji výjimečnost proti speciálně trénovaným jednotkám, které proti němu neměly žádnou šanci.

V UFC sice lehká váha, ve skutečnosti dokonce polotěžká. Paddy momentálně atakuje hranici 93 kilogramů, a proto mu nedělalo problém se silově měřit se speciálně vycvičenou námořní pěchotou.

Deset elitních vojáků se v rámci jisté grapplingové bitvy postavilo proti nadějnému bijci z UFC. Ani jeden z nich však neměl šanci. To dokumentuje video, které Paddy sdílel na svém YouTube kanálu.

„Mám pohyb jako balerína, a přitom vážím jako zápasník sumo. Není lehké se se mnou utkat,“ chválil se mladý anglický bijec, jenž už teď patří mezi největší hvězdy UFC, ačkoliv zde má zatím pouhé tři zápasy.

„Chlapci, donutili jste mě dřít jako prase, ale každého z vás jsem porazil. Dnes jsem si chtěl dát třímílový běh, to se však teď odkládá. Jsem úplně zničený,“ smál se po náročném tréninku.

Jsi přeci bojovník, tak ku*va bojuj a neurčuj si podmínky! opřel se do Pimbletta šampion Johnson

Zdali tyto zkušenosti budou platit i na další elitní borce z UFC, to ukáže až čas. Prozatím se Paddy s nějakou vážnou hrozbou ještě nesetkal, což se postupně změní. Jelikož působí v lehké váze, tak se těm výzvám ani nevyhne, tato divize nám kvalitou jen překypuje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!