top fight logo export web
costa chimaev incident

VIDEO: Paolo Costa se vyjádřil k incidentu, který měl s Khamzatem Chimaevem v UFC Institutu

V sobotu v noci ho čeká největší zápas dosavadní kariéry, ale Khamzat Chimaev si již vyhlédl další cíl.

Tím se stal brazilský bojovník Paolo Costa, se kterým se potkal v UFC Performance Institutu v Las Vegas.  Vše začala nevinná poznámka bývalého titulového vyzyvatele pro jeden z webů věnující se dění v MMA komunitě.

Costa prohlásil, že Khamzat není skutečný gangster, a že jej Diaz určitě porazí. Brazilec navíc dodal, že čečenského bojovníka příliš nemusí, a to stačilo k tomu, aby jej Vlk při první příležitosti konfrontoval.

„Přišel tam a zavolal, že se mnou chce mluvit. Tak jsem šel k němu a on mi povídá: Hele Borrachinha, co jsi to o mě říkal? Ty se mnou chceš zápasit, nebo co? Protože já s tebou ano! Odpověděl jsem, že když porazí Diaze, tak můžeme. On potom zamrzl, a nakonec řekl, ať se jdeme porvat hned, když měl za sebou celý svůj tým. On je prostě jenom vystrašený,“ popsal Costa celou událost. Následně se k incidentu vyjádřil s několikahodinovým odstupem.

„Abys věděl, Chimaeve, já nemusím tahat tolik lidí u sebe. Pohybuji se sám a dokážu tě i sám porazit, s jednou rukou. Na mě nestačíš, ty sráči,“ nemazal se s tím Brazilec, který dokázal v posledním zápase porazit na body Lucka Rockholda.

Khamzat o sobě v poslední době dává vědět. Pokud by porazil Diaze, stane se jasným aspirantem na titul ve veltrové váze. Bohužel, organizace upřednostňuje okamžitou odvetu mezi Usmanem a Edwardsem, a proto začíná Vlk čím dál více vystrkovat drápky do střední váhy.

Nedávno prohlásil, že když nebude titulový boj ve veltru, tak chce vítěze zápasu Adesanya vs. Pereira. Pokud by v dohledné době zvládl uklidit z cesty Costu, měl by tento jeho požadavek reálný základ.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!