Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • VIDEO: Podváděl Khabib Nurmagomedov při vážení? Komisař nenechal rameno váhy vůbec vybalancovat!

VIDEO: Podváděl Khabib Nurmagomedov při vážení? Komisař nenechal rameno váhy vůbec vybalancovat!

Je možné, že Khabib Nurmagomedov při včerejším vážení skutečně podváděl? Ceremoniál​ doprovázela jedna zvláštnost, která se moc často nevidí.

Khabib na vážení dorazil silně dehydratovaný, a protože mu šlo opravdu o každé deko, nechal se zvážit bez ručníku. Na tom by nebylo nic divného, ale komisař Khabiba zvážil až příliš rychle, a neměl tak pravděpodobně vůbec možnost poznat, jestli Khabib požadovanou váhu splnil.

Komisař nenechal rameno váhy vůbec vybalancovat, ale téměř okamžitě řekl, že Khabib váhu splnil a ukončil vážení. Když se naproti tomu podíváme na vážení Justina Gaethjeho, uvidíme, že v jeho případě si dal komisař s vážením na čas a bylo jasné, že vše probíhalo tak, jak mělo.

Můžeme tedy s jistotou říct, že Khabib váhový limit opravdu splnil? Dnes se každopádně konečně dočkáme nejočekávanější bitvy tohoto roku!

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin