top fight logo export web
74a7e339552fb6925cbf80622ad3e32fdc8ea0ad

VIDEO: Podváděl Khabib Nurmagomedov při vážení? Komisař nenechal rameno váhy vůbec vybalancovat!

Je možné, že Khabib Nurmagomedov při včerejším vážení skutečně podváděl? Ceremoniál​ doprovázela jedna zvláštnost, která se moc často nevidí.

Khabib na vážení dorazil silně dehydratovaný, a protože mu šlo opravdu o každé deko, nechal se zvážit bez ručníku. Na tom by nebylo nic divného, ale komisař Khabiba zvážil až příliš rychle, a neměl tak pravděpodobně vůbec možnost poznat, jestli Khabib požadovanou váhu splnil.

Komisař nenechal rameno váhy vůbec vybalancovat, ale téměř okamžitě řekl, že Khabib váhu splnil a ukončil vážení. Když se naproti tomu podíváme na vážení Justina Gaethjeho, uvidíme, že v jeho případě si dal komisař s vážením na čas a bylo jasné, že vše probíhalo tak, jak mělo.

Můžeme tedy s jistotou říct, že Khabib váhový limit opravdu splnil? Dnes se každopádně konečně dočkáme nejočekávanější bitvy tohoto roku!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.