Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • VIDEO: To jsem nečekal, že se mě po jednom zápase v UFC bude každý bát, divil se Pereira
alex pereira

VIDEO: To jsem nečekal, že se mě po jednom zápase v UFC bude každý bát, divil se Pereira

Známý kat Israela Adesanyi z kickboxerského prostředí měl po své vítězné premiéře v UFC velké potíže najít nového soupeře.

Pokud máte za sebou takové silné a úspěšné zázemí, musí vaše minulost svým způsobem budit respekt.

Alex Pereira, který do UFC přešel coby jako bývalý dvoudivizní šampion Glory, o sobě dal vědět naskočeným kolenem a výhrou na TKO. Po tomto úspěchu nad Andreasem Michadillisem ale už nemohl najít dalšího tanečního parťáka.

„Chtěl jsem po Danu Whiteovi, aby mi co nejrychleji našel dalšího protivníka, nerad bych totiž vychladl,“ uvedl Pereira, jenž hledá co nejkratší cestičku k trilogii s Adesanyou.

„UFC to nemělo vůbec jednoduché, nabídky byly poslány hned několika bojovníkům, všichni ale souboj se mnou odmítali. To jsem nečekal, že se mě po jednom zápase bude hned každý bát,“ divil se.

Nakonec se na čtyřiatřicetiletého Brazilce přeci jen usmálo štěstí. Před pár dny organizace oznámila, že zápas s ním přijal Bruno „Blindado“ Silva.

„Jsem rád, že měl Blindado koule do toho jít. Věřím tomu, že to bude zajímavý fight pro diváky, jelikož je už předem zaručené, že padne KO,“ pochválil si Pereira prostřednictvím MMA Fighting.

A zde se můžete podívat na video ze zápasu Israel Adesanya vs. Alex Pereira.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin