top fight logo export web
OMalley Sugar napadeni

VIDEO: UFC hvězda bantamové váhy napadena! Útočníkovi vadil symbol na podporu gayů

Sean O’Malley je znám díky svým výstředník účesům i stylu oblékání. Možná ale ani sám netušil, že jeho designové doplňky jednou začnou někoho štvát.

Měl to být obyčejný a poklidný den v kavárně, který ovšem velmi rychle narušily ofenzivní choutky nečekaného agresora, jemuž se podle všeho nelíbilo, že si O’Malley na židli vysedával s duhovou vlajkou na zádech.

Zejména v Americe se pravidelně bojuje za práva homosexuálů a O’Malley, aniž by se k této sexuální orientaci veřejně hlásil, se řadí mezi ty lidi, co podporují rovnocenná práva gayů. Duhová vlajka tomu měla být symbolem.

Sean O Malley nazor bojovnik

Podpora manželství homosexuálů roste

Těžko říct, zdali si útočník uvědomoval, že si za oběť vybral známého UFC zápasníka. Svůj zrak od samotného začátku upnul hlavně na duhový symbol, který se snažil z O’Malleyho za každou cenu strhnout. Slavný UFC fighter s útokem nepočítal, a tak byl na místě jako opařený.

Barevná vlajka nakonec skončila v koši, kam ji útočník odhodil. Jak se O’Malley zachoval či co následovalo, to doposud nevíme. Je však možné, že si Sugar právě dopřával svůj pravidelný marihuanový dýchánek, a tak ani on nebyl v té chvíli plně při smyslech.

„Lidem je má láska k marihuaně dobře známá, nijak se jí netajím. Nejedná se o drogu, která by nějak zvýhodňovala mé výkony, naopak je dobrá k regeneraci, kterou my fighteři potřebujeme. Jedinou nevýhodou je, že když to přeženu, mám vždy velký hlad, a tak se neubráním nějakým sušenkám, ale to k tomu patří,“ říkal vždy O’Malley.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.