top fight logo export web
Chan Sung Jung Volkanovski

Volkanovski: Co víc bych vám měl říct, jsem prostě moc dobrý

Jak se původně očekávalo, tak se nakonec i stalo. Chan Sung Jung neměl proti Volkanovskimu žádnou šanci a šampion se musel po takovém výkonu i sám pochválit.

Původně se diváci těšili na trilogii mezi Volkanovskim a Hollowayem, jenže zranění havajského borce do zápasu nepustila, a tak se šance nakonec přenesla až na Korejskou Zombie.

Úřadující šampion byl už před duelem jasným papírovým favoritem, ovšem i tak lidé věřili, že se třeba dočkají nějakého překvapení. To se ale nekonalo, naopak nám australský borec ukázal ještě větší dominanci.

“Co bych vám měl po takovém výkonu říct? Jsem prostě moc dobrý. Všechna čest Zombiemu, ukázal se, snažil se, ale já jsem zkrátka z jiného těsta,” chválil se Volkanovski, který zároveň navnadil, že když to půjde, tak zamíří do lehké váhy, aby svou sbírku rozšířil ještě o druhý pás.

Výkon svého šampiona si během tiskové konference nemohl vynachválit ani Dana White. Ten musel upřímně přiznat, že GOAT pérové váhy je nyní jasný.

“Volkanovski předvedl neuvěřitelný výkon, kterým učinil jasné prohlášení, kdo je historicky nejlepším zápasníkem pérové váhy. Ještě netuším, co pro něho bude příště. Nemyslím si však, že půjde o trilogii s Maxem Hollowayem,” řekl White, který očividně nechává pootevřená vrátka Volkanovskiho přesunu do lehké váhy.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.