top fight logo export web
Alexander Volkanovski vyjadreni

Volkanovski: Domnívám se, že tohohle bojovníka jen tak někdo v UFC nezastaví

Současný šampion pérové váhy musel vzdát hold nadějnému bijci, který se právě v UFC tlačí na výsluní.

Volkanovski bude headlinovat hlavní kartě turnaje UFC 273, kterého se dočkáme už 9. dubna. A co je podstatné, i on sám ví, že jeho zápas nebude tím, který může budit největší pozornost.

„Upřímně musím vzdát hold Khamzatu Chimaevovi a tomu, co za tak krátkou chvíli v UFC dokázal. Nejenže rozebral čtyři bojovníky v naprostém stylu, on navíc v žádném utkání neinkasoval ani ránu. Chápu, že se z něho stává hlavní tahoun pozornosti, a těší mě, že jeho zápas s Burnsem bude na mé kartě,“ uvedl novozélandský šampion.

A když už zmínil zápas Chimaeva s Burnsem, jak tipuje jeho výsledek?

„Myslím si, že lidé budou překvapeni tím, jak snadný pro Chimaeva tento fight bude. I když je Burns už zápasník světové kvality, já očekávám stále jen jediný scénář. Khamzat to vezme na zem, kde bude dominovat. A po této výhře ho začnou uznávat i ti, kteří jím doposud opovrhovali,“ věří.

„Viděl jsem za svou kariéru celou řadu borců, ale Khamzat je zcela jiné zvíře. Má na to, aby ve veltru vymýtil všechna jména, která se mu postaví do cesty,“ řekl Volkanovski v interview Jamesovi Lynchovi.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.