top fight logo export web
makhachev volkanovski

Volkanovski: Makhacheva ani jeho země se nebojím, naopak by se měl bát on mě

Alexander Volkanovski se rozhodně nenechává zaleknout dominantním výkonem, který Islam Makhachev předvedl proti Charlesu Oliveirovi.

Makhachev má dominantní grappling, ovšem teď nám ukázal, že rozhodně není radno podceňovat ani jeho postoj. I sám vrchní kouč z American Kickboxing Academy říkal, že ze všech Dagestánců je to právě Islam, kdo má nejvíce technický box. A to je poklona.

Alexander Volkanovski je však momentálně králem pound-for-pound žebříčku. A králové by o sobě neměli pochybovat, což australský bijec také nedělá.

makhachev volkanovski
Makhachev a Volkanovski při setkání na turnaji UFC 280

„Gratuluji Makhachevovi, že se stal šampionem, ale bohužel si svůj titul příliš dlouho neužije. Jsem si jistý, že ho porazím, protože já nejsem jen tak ledajaký bojovník. Já jsem Alexander Veliký, jsem dobyvatel. Podrobím si lehkou váhu!

Islama ani jeho grapplingu se nebojím, to naopak on by se měl bát mě a toho, s čím na něj přijdu!“ vzkázal Volkanovski v emotivním projevu pro server The Mac Life.

Aktuálně se už ladí jen nějaké detaily. Sám Dana White přiznal, že souboj Makhacheva s Volkanovskim dává dokonalý smysl. Tím pádem bychom se ho mohli dočkat 12. února na UFC 284 v Perthu v Austrálii.

Khabib: Islam je na úplně jiné úrovni

Že by Khabibův svěřenec neměl vyhrát i tento zápas, o tom minimálně jeho trenér nepochybuje.

„Dříve jsme naši taktiku odhalili Oliveirovi, tak si myslím, že bude fér, když ji odhalíme i Alexovi. Náš herní plán se bude zakládat na velkém tlaku, jehož cílem bude přenesení boje do pozic, ve kterých se cítíme komfortně. To je především na zemi, ale také v klinči u pletiva,“ promluvil Khabib na kanálu ESPN.

„Ve všech pozicích, ve kterých budeme, mu sebereme spoustu energie. Islam je silnější, má lepší kontrolu, dokáže si pohyb protivníka hlídat. Alex je menší a ve snaze dostat se z těch pozic ven spálí spoustu energie. Jakmile to vycítíme, uškrtíme ho,“ předpověděl.

„Samozřejmě jako vždy si musíme dávat pozor na výměny v postoji. Alex má poměrně dlouhé ruce a umí dobře zaboxovat, ale já jsem pevně přesvědčený, že v boji u pletiva ho zabijeme. Z toho se nám nedostane. Tam nakoupí tolik kolen a spálí tolik energie, že nakonec prohraje,“ věří Khabib.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!