top fight logo export web
Alexander Volkanovski vyjadreni

Volkanovski: Nemusím nikomu nic dokazovat, Hollowaye jsem už dvakrát přejel

Zanedlouho s ním vstoupí do klece už potřetí, ale údajně se jedná o irelevantní fight, protože už teď jasně vede 2:0.

Divize pérové váhy ve svých řadách má dva bojovníky, kteří svými zkušenostmi jasně převyšují ten zbytek. Jedná se o šampiona Alexandera Volkanovskiho a vyzývatele Maxe Hollowaye.

Oba borci se spolu už dvakrát objevili na tanečním parketu a v obou případech se z toho zrodila bodová výhra australského zápasníka, kterému je širokou veřejností vyčítáno, že měl prostě jen štěstí.

„Lidé se na tento zápas dívají, jako že v něm jde o hodně, ale já osobně na tom nic speciálního nevidím. Ať se vám to líbí nebo ne, Maxe jsem už dvakrát porazil. Nemusím nikomu nic dokazovat,“ vzkázal veřejnosti Volkanovski.

Alexander Volkov Ciryl Gane

Dějiny nelze měnit. Jak šampion uvedl, nad Hollowayem drží už dvě výhry a 2. července na turnaji UFC 276 si pokusí připsat třetí.

„Na tu trilogii jsem kývl jen proto, aby o mém odkazu nebylo pochyb. Už teď jsem nejlepší pérová váha celého světa, třetí výhrou nad Maxem si ten status jenom pojistím na dlouhá léta dopředu,“ sdělil Volkanovski svůj cíl před velmi vyhlíženou bitvou.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.