top fight logo export web
Alexander_Volkanovski_ufc

Volkanovski odhalil, kdy se vrátí ze zranění a kde hodlá bojovat

Šampion Volkanovski potvrdil, že se letos do klece už nevrátí. Na příští rok má ale velké plány.

Nejlepší zápasník pérové váhy celé historie, jak ho nyní Dana White nazývá, není do žádného rozhodnutí tlačen. Protože třikrát zvládl porazit Maxe Hollowaye a letos si odbyl už dvě obhajoby, může si diktovat tempo a vesměs i podmínky svého návratu.

Australský šampion by toho rád využil. Ví totiž, že se v příštím roce UFC vrátí do jeho domoviny. Rád by svůj příští zápas podnikl právě tam.

„Protože mám zraněnou ruku, tak nemá cenu na cokoliv spěchat. Stejně se teď v lehké váze bude konat bitva o titul, takže si v klidu mohu počkat na vítěze,“ odhalil Volkanovski svůj hlavní záměr.

S Whitem jsem se bavil. Je možné, že se mezitím v pérové váze uspořádá boj o dočasný titul, ale to mi až tak nevadí. Mým cílem je pás lehké váhy a na to se plně zaměřuji,“ potvrdil v pořadu The MMA Hour.

Dana White určil nového vyzývatele v pérové váze UFC

„Rád bych bojoval zase v Austrálii. V první čtvrtině roku se tam má uspořádat UFC turnaj, na něm nesmím chybět. Myslím si, že si to zasloužím. Ať už mým soupeřem bude Oliveira nebo Makhachev, tak si přeju, aby mi čelili právě v Austrálii. Tohle je velká příležitost a měli bychom ji zrealizovat právě tam,“ dodal.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!