Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Volkanovski si cíleně vybral slabšího soupeře, štve Cejuda neudělená titulová šance
Alexander Volkanovski vyzva

Volkanovski si cíleně vybral slabšího soupeře, štve Cejuda neudělená titulová šance

Henry Cejudo se opět nedočkal. I když avizuje, že je ochotný se vrátit, šampion Volkanovski raději upřednostnil jiného soupeře.

Tím se nyní už oficiálně stal Chan Sung Jung, fanouškům možná lépe znám pod přezdívkou „Korejská Zombie“. UFC si tento titulový duel v rámci pérové váhy naplánovalo na PPV turnaj, jenž se má konat 9. dubna.

„Korejská Zombie?“ diví se Cejudo, jenž se velmi nahlas hlásil v této mistrovské konverzaci o slovo. „Tady je vidět, jak je Alex jenom ryze průměrný zápasník. Raději půjde proti té lehčí variantě, snad jako pokaždé už,“ opíral se do současného šampiona.

Původně se však měl Volkanovski střetnout v trilogii s Maxem Hollowayem, toho ale vyřadilo ze hry obnovené zranění. UFC se proto rozhodlo na nic nečekat a našlo náhradu.

„Volkanovski je pro mě nyní nejlehčí možný soupeř, takže se nedivím, že jim záleží na jeho bezpečí. Nemůže ale přede mnou unikat věčně, ten třetí pás z UFC na mě stejně čeká,“ podotkl nabuzený Cejudo, který slíbil, že se v roce 2022 vrátí do klece.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin