top fight logo export web
Alexander Volkanovski zapas

Volkanovski: Tak moc mě mrzí, že mým soupeřem není Holloway, ale i Zombie je top kvalita

Šampion Alexander Volkanovski je údajně doteď velmi zklamán tím, že mu nevyšla trilogie s Maxem Hollowayem.

Tedy přesně tím soupeřem, nad nímž už vede 2:0 na zápasy, přesto byl výsledek minimálně druhého měření sil natolik sporný, že fanoušci automaticky začali volat po trilogii.

K té chtěl původně přistoupit i Dana White, ale postupně vyšlo najevo, že se Max zranil a že se neví, kdy se vrátí. A jelikož se v UFC tyto věci řeší rychle, dosadila organizace k šampionovi Volkanovskimu náhradu v podobě Korejské Zombie Chan Sung Junga.

„Ani nevíte, jak moc mě mrzí, že tenhle fight nevyšel, opravdu moc jsem si přál s Maxem bojovat,“ řekl Volkanovski v pořadu MMA Hour, kde bylo jen obtížné poznat, zdali to myslí upřímně vážně, nebo zdali nás jenom tahá za nos.

„V našem postavení se prostě občas musíte vypořádávat s nepříjemnými věcmi, jako jsou zranění. Těšil jsem se na to, jak spolu tu trilogii uzavřeme, ale teď máme náhradní plán a ten musíme přijmout takový, jaký je,“ poznamenával.

„Nenechte se zmást, Zombie je velmi kvalitní soupeř. Takový, kterého nemůžu podcenit. Své šance se bude nepochybně snažit využít a do hry vždy přinese spoustu nečekaného vzrušení. Musím být perfektně připraven,“ dodal Volkanovski.

Shodou okolností se Holloway mezitím stihl záhadně uzdravit, a dokonce dostal i od lékařů povolení k boji. Momentálně to tedy vypadá tak, že by mohl titulovému souboji dělat náhradníka.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.