top fight logo export web
volkanovski champion mma ufc konkurence

Volkanovski určil podmínku, za které nechá Cejuda bojovat o jeho pás

Po úspěšně zvládnuté trilogii s Maxem Hollowayem se konečně může přesunout k dalšímu cíli. Bude to pás lehké váhy, anebo obhajoba s jedním z historicky nejlepších bojovníků vůbec?

Volkanovski si teď může na nějaký čas odfrknout. Že je v divizi pérové váhy absolutně nejlepší, to už potvrdil. Co ale bude dále?

Jasným cílem je pás lehké váhy. Tuto cestu on sám preferuje. Jenže je tu ještě jedna možnost údajně…

Volkanovski vládne UFC

„Občas slýchám názory, že bych mohl obhajovat ještě proti Henrymu Cejudovi. On sám po této bitvě volá, máme společnou minulost, tak si říkám, jestli to přeci jen nezkusit…,“ zamyslel se Volkanovski.

„Jsem pro každou výzvu, která se přede mě postaví. Ale nejsem si jistý, jestli je Cejudo jednou z nich. Musím se zeptat fanoušků: Je to fight, který chcete? Pokud ano, dejte mi to najevo,“ požádal své příznivce, aby mu řekli, kterou cestou se má příště vydat.

„Respektuji Cejuda. Držitel zlaté olympijské medaile, bývalý šampion dvou divizí v UFC s působivým rekordem… Uvidíme, co bude. Nikdy neříkej nikdy,“ sdělil Volkanovski skrze portál MMA Junkie.

Alex Volkanovski zapas

Podle všeho má nyní australský šampion zlomenou ruku, bez nějaké menší pauzy se tedy neobjede. Během ní se rozhodne, kdo bude jeho příští soupeř. Může uvítat Cejuda, může dát šanci jinému vyzývateli v pérové váze anebo si počká na vítěze titulové bitvy Oliveira – Makhachev.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.