top fight logo export web
Max_Holloway_Alexander_Volkanovski_ufc

Volkanovski uvedl, jakou odměnu si žádá od UFC za to, že porazí Hollowaye i potřetí

Alexander Volkanovski se v červenci pokusí už potřetí porazit Maxe Hollowaye. Od UFC pak chce ale jednu náležitou odměnu.

Když se řeknou slova požadavek, UFC a zápas, většinu z nás patrně napadnou také finance. To je totiž věc, na kterou si nejvíce bojovníků stěžuje. Peněžní kompenzace ovšem není tím, co Alexander Volkanovski v tomto případě vyhlíží.

„Myslím si, že jsem toho nejen v UFC už dokázal dost, abych mohl být označován za nejlepšího MMA bojovníka planety. Řekl jsem Danu Whiteovi, že až porazím Maxe i potřetí, tak chci být uveden na čelo světového pound for pound žebříčku,“ odhalil australský šampion z řad pérové váhy.

„Neznám lepšího soupeře, než je Max Holloway. Pokud někoho takového neporazíte dvakrát, ale rovnou třikrát, nemůže být o vašich kvalitách pochyb. Domnívám se, že až ten zlatý hattrick úspěšně získám, tak si tu pozici pound for pound jedničky naprosto zasloužím,“ řekl Alex novináři Arielovi Helwanimu.

Alexander Volkanovski vyjadreni

Volkanovski má momentálně na kontě jedenadvacet výher v řadě, jedenáct z nich přitom ukořistil v samotné MMA Lize mistrů, tedy UFC. Pokud 2. července na turnaji UFC 276 přemůže Maxe i potřetí, jeho mise v pérové váze se kompletně uzavře, už si zde vskutku nebude mít co dokazovat a v klidu se bude moct přesunout o hmotnostní kategorii výše.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.