top fight logo export web
makhachev volkanovski

Volkanovski: Válka s Makhachevem bude probíhat hlavně v postoji

Islam Makhachev údajně nedostane příležitost, aby využil svého dominantního grapplingu.

Alexander Volkanovski byl již oficiálně potvrzen jako nadcházející soupeř nového šampiona lehké váhy Islama Makhacheva. Mnoho lidí jej přitom už předem varuje, že se stane jen další z mnoha obětí, které ruský bijec na zemi udolal. On to tak ale nevidí.

„Všechno je to o strategii a já si myslím, že jsem na Makhacheva příliš agilní a kluzký, aby mě mohl držet na zemi. Naopak ho svým stylem donutím, aby se mnou bojoval co nejvíce v postoji, kde předpokládám, že budu mít navrch,“ odhadoval Volkanovski.

„Lidé mě v tomto fightu vidí jako outsidera, což mě svým způsobem těší, protože na mě není vytvářen takový tlak a já mohu každého jen překvapit,“ vypověděl.

„Před tímto fightem si dost věřím. Vím, jak se proti těmto typům soupeřů mám pohybovat, a vím, že když dobře zahraju svoji část, Makhachev se mnou ten krok v postoji bude muset držet. Více ale až v samotném boji,“ podotkl Volkanovski, se kterým se v kleci uvidíme 12. února na turnaji UFC 284 v australském Petrhu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!