top fight logo export web
c9ac51b250e554ced5edea8e318557b1caa876e3

Volkanovski: Vím, že jsem Hollowayova největší noční můra

Alexander Volkanovski se touží stát novým králem pérové váhy UFC a už s předstihem sebevědomě hlásí, že je největší noční můrou současného šampiona.

Jejich zápas zatím oznámen nebyl, přesto se dá očekávat, že by se tak stát mělo. Volkanovski (20-1-0) již v UFC odmlátil sedm zápasů, doposud ani jednou neprohrál. Nyní pevně věří, že udělal dost pro to, aby si zasloužil titulovou šanci.

„Chci, aby všichni věděli, že si to nikdo nezaslouží víc než já. Já jsem ten další v pořadí a jsem plně připraven,“ pravil australský bojovník prostřednictvím serveru MMAFighting.

Šéf UFC Dana White si je vědom, v jakém postavení se Volkanovski nachází a je připraven mu jeho šanci nabídnout. Ještě předtím však trvá na jedné podmínce.

„Max nedávno zápasil a není možné, aby obhajoval tak brzo znovu. Shazování váhy není lehká záležitost, zejména v jeho případě, proto mu před UFC 243 nehodláme nic plánovat,“ reagoval.

Max Holloway (21-4-0) v pérové váze jen těžko nachází konkurenci. Byl vůbec prvním, kdo porazil i Briana Ortegu, o němž si spousta lidí myslela, že se stane novým šampionem. V případě Volkanovskiho by se i s ohledem na jeho bojový styl mělo jednat o poněkud těžší zkoušku. A z toho hodlá australský rodák těžit.

„Aby člověk mohl uživit rodinu, musí vydělávat peníze. A aby mohl vydělávat peníze, musí se snažit. A jak už jsem několikrát řekl, tak vím, že jsem Hollowayova největší noční můra,“ dodával Volkanovski s tím, že momentálně nikdo nemá větší motivaci než zrovna on.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!