top fight logo export web
Sean Strickland nazor na box

Však on ho zabije! predikuje Sean Strickland výsledek bitvy Chimaev vs. Burns

Gilbert Burns bude Chimaevovou první ostrou zkouškou na vrcholu divize a Sean Strickland má úplně jasno, jak tato bitva dopadne.

Zdá se to být až neuvěřitelné, ale ačkoliv Khamzat ještě nečelil vyloženě nějakému elitnímu jménu, spousta lidí do něho už teď vkládá velmi vysoké naděje.

Výjimku nepředstavuje ale přední zápasník ze střední váhy Sean Strickland, jenž upozorňuje na to, že i když je Burns kvalitní fighter, tak mu v tomto zápase půjde o holý život.

„Spousta lidí očekává kvalitní a možná i vyrovnanou válku, já si však myslím, že tohle bude naprosto jednoznačná záležitost, ve které Khamzat svého soupeře naprosto vyhladí z povrchu zemského!“ sdělil Sean svůj verdikt.

A ten se údajně opírá o stavbu těla obou borců. Zatímco Brazilec Burns svými proporcemi skvěle zapadne do velterové váhy, o Chimaevovi se to zase až tak říct nedá.

„Když se na Khamzata podívám, vidím monstrum. On je fakt ku*evsky velký na tuhle váhu. Dlouhé paže, skvělé kardio, výšková převaha, prvotřídní wrestling… Skutečně v jeho repertoáru nevidím příliš mnoho slabin,“ pravil.

„Mám Gilberta rád, tak nechci, aby to vyznělo, že jdu výhradně proti němu, ale podle mě nám toho tady moc nepředvede. Khamzat ho úplně eliminuje,“ zněla Stricklandova predikce, jíž poskytl serveru Frontkick.online.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.