top fight logo export web
nate diaz jake paul

Vše je připravené! Hvězdný McCarthy je přesvědčený, že se Nate Diaz chystá na fight s Jakem Paulem

Na veřejnosti to zatím nevypadá, ale v zákulisí je údajně již vše domluveno.

Jak Jake Paul řekl, že jednoho dne dotáhne Natea Diaze do ringu, tak hodlá i splnit. A podle všeho to bude už poměrně brzy.

Kontroverzní influencer si vytvořil svůj úderní list, který zveřejnil na svých sociálních sítích. Jméno stocktonského borce tam rozhodně nechybí a všem je jasné, že jde o jednu z největších PPV hvězd současnosti. I proto na ni americký YouTuber cílí.

Nate Diaz je připraven na box

„Všechno je připravené, vše už je domluveno! Nate Diaz se střetne s Jakem Paulem,“ oznámil poměrně sebejistě bývalý slavný rozhodčí John McCarthy, jenž zjevně musí mít nějaké zákulisní informace.

„Pokud jste si všimli, Nate se objevil na Jakeově souboji s Tyronem Woodleym, oba borci se tam už postarali o slibné promo, aby jejich fight mohl budit zájem. Teď se už jenom pouze čeká, až se Nate vybojuje ze smlouvy s UFC, což nebude trvat dlouho, nejdéle v únoru bude venku,“ věstí.

Pokud je to tedy pravda, pak se Jakeu Paulovi podařilo ulovit další hvězdné jméno, které dozajista opět může porazit. Jak je totiž známo, box je zcela jiný sport jak MMA.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.