top fight logo export web
Sterling

Všem jsem jasně ukázal, že jsem aktuálně nejlepší bantamová váha planety, bije se do prsou Sterling

Doposud byl papírově nejlepší bantamovou vahou UFC Petr Yan, toho ale přemohl Aljamain Sterling, a tak zaujal jeho místo.

Ačkoliv byl Sterling i předtím šampionem, mnoho lidí jeho postavení nebralo vážně. To vše kvůli tomu, že svůj pás vyhrál diskvalifikací soupeře, nikoliv klasickou a regulérní formou boje.

Aljamain po celou dobu propagace své odvety s Petrem Yanem tvrdil, že už v prvním duelu nad svým ruským sokem dominoval a potřeboval jen příležitost, aby to mohl dokázat. A to se mu 9. dubna v Jacksonvillu na Floridě skutečně povedlo.

„Tak je ze mě nakonec ten, kdo se může smát jako poslední. Spoustu z vás tvrdilo, že je Petr Yan jinde, že mě porazí a že já nejsem žádný legitimní šampion. Tak tady máte svou odpověď,“ pálil Sterling přímo do tváří všech pochybovačů.

„Jak jsem říkal po celou dobu, moc dobře jsem věděl, co jsem zač a čeho jsem schopen. Stojím si za tím, že jsem nejlepší bantamová váha planety. V odvetě s Yanem jsem to jasně dokázal. Teď o mně nikdo nemůže pochybovat,“ vypíchl v rozhovoru pro ESPN.

Bohužel je Sterling stále člověkem, kterému spousta fanoušků nemůže přijít na chuť. Většinou za to mohou jeho slova, která bývají dost a rýpavá a sebevědomá, doposud je ale dokázal obhájit, a proto se dá konstatovat, že je šampionem právem.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.