top fight logo export web
burns chimaev zapas

Všichni, co si myslí, že Burns porazil Khamzata, jsou čů*áci, nebral si servítky Chimaevův kouč

Kdo si ještě dneska myslí, že Burns porazil Chimaeva, ten vůbec nerozumí MMA. A pro takové lidi má Khamzatův kouč jasný vzkaz.

Švédsko-čečenský Vlk až do 9. dubna procházel všemi soupeři jako nůž máslem. Pak ovšem narazil na brazilskou mašinu v podobě Gilberta Burnse, který se vůbec nedal zlomit.

Khamzat se mohl snažit sebevíc, ale KO, které chtěl fanouškům doručit, nevyslal. Naopak mohl být rád, že jedno sám neinkasoval.

Tříkolový zápas plný vzrušení a několika drsných výměn v postoji nakonec došel do bodového rozuzlení. Rozhodčí to viděli shodně 2-1 na kola pro Chimaeva, který si tak odnesl pátou výhru v UFC v řadě.

Když bylo po válce, vzduchem se začaly šířit názory, že je tento výsledek nespravedlivý. Nejen fanoušci, ale i někteří zápasníci tvrdili, že měl Burns vyhrát.

Jeho údery byly razantnější a přesnější, na to se měla brát větší zřetel. Pouze Chimaevův kouč Andreas Michael to vidí celé jinak.

Gilbert Burns ufc zapasy

Jste čů*áci!

Od člověka jeho postavení by se dalo čekat rozumnější vyjádření, Andreas Michael ovšem nemohl držet jazyk za zuby. V rozhovoru pro The Mac Life popsal, co si o takových lidech, co by dali zápas Burnsovi, myslí.

„Spousta lidí je dodnes toho názoru, že Gilbert Burns ten zápas vyhrál. Já vám však říkám, že všichni, kdo si tohle myslí, jsou čů*áci a nevědí, o čem mluví,“ nebral si servítky.

„Se vší upřímností tady ani nebylo co hodnotit. Na oko to byl těsnější fight, ale všechna tři kola vyhrál Khamzat 10-9, ani jedno nepatřilo Gilbertovi,“ konstatoval Michael, čímž brazilskému veteránovi odepřel i druhé dějství, v němž poslal Chimaeva k zemi.

„Ze záznamu je patrné, že Khamzat veškeré rány blokoval. Statistiky ty údery ale stejně započítají, i když je zablokujete, proto je to pak ve výsledku zkreslené. Khamzat ten fight plně kontroloval od začátku do konce. Vůbec nechápu, kdo může tvrdit něco jiného. Vyhráli jsme jasně a čistě,“ zhodnotil.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!