top fight logo export web

Všichni přeci víte, že jenom já jsem pravý šampion, vyhlásil Chimaev. Konkurence? Žádná není, všichni se bojí

Kam se hrabe Kamaru Usman, ani jeho schopnosti se údajně nemohou rovnat těm Khamzatovým.

Švédský vlk je zatím člověkem, jenž více mluví, než koná, ovšem když se postaví do klece, tak to i na těch pár sekund stojí za to. Doposud ukončil všechny soupeře před limitem a ke všemu se mu to daří v úvodních fázích zápasu.

Díky těmto úspěchům mu narostlo sebevědomí až do nezdravé výšky, ze které se dívá na své divizní konkurenty a všem se jim v podstatě vysmívá. Žádný z nich totiž není dostatečně kvalitní, aby mu mohl čelit, včetně samotného šampiona.

„Vy všichni přeci víte, že jenom já jsem pravý šampion. Nejen velterové váhy, ale celého UFC,“ vyhlásil Chimaev na svém YouTube kanálu, kde očividně pokračoval ve svém sebevědomém trendu.

„Věřte mi, když vám říkám, že na celé soupisce není soupeř, který by se mi mohl rovnat. Žádná konkurence tu pro mě není, všichni se mě bojí. Kamaru Usman je pro mě momentálně asi nejlehčí soupeř ve veltru. Colbyho Covingtona bych ukončil v prvním kole a o Masvidalovi nebo bratřích Diazech ani nemá cenu mluvit, protože jsou tu omylem,“ přidával pod kotlem.

A co takový Gilbert Burns, jenž by měl být Khamzatovým příštím soupeřem? „Ve skutečnosti toho chlápka mám rád, je to totiž srandista, ale stále je to pro mě modrý pásek, zatímco já jsem černý, takže se ho chystám uškrtit,“ vyjasnil Chimaev.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.