top fight logo export web
Covington Masvidal

Vůbec poprvé uvidíte člověka, jak se svíjí v bolestech a prosí o milost, slibuje Covington

Jorge Masvidal bude údajně v kleci tak trpět, až začne prosit o holý život.

Již tuto sobotu v noci nás v Las Vegas bude čekat další epická bitva z dílny UFC, v níž se nám představí dva přední bojovníci z velterové váhy.

Colby Covington a Jorge Masvidal mají natolik protkanou sportovní kariéru, že spolu zažili jak chvíle nadšení, tak především chvíle úskalí. A tato úskalí postupně přerostla v obří nenávist, k jejímuž vyvrcholení dojde v proslulé T-Mobile Areně.

Před bitvou jedna strana slibuje té druhé, jak s ní zatočí. Jorge Masvidal se například nechal slyšet, že by se vůbec nezlobil, kdyby Colbymu způsobil frakturu lebky a zanechal ho do konce života na invalidním vozíku. Na tyto zprávy ovšem musel muž s přezdívkou „Chaos“ kontrovat po svém.

UFC 272: Covington vs. Masvidal

„Jorge se toho vždy snaží moc navykládat, aby nevypadal jako naprostý lůzr, kterým stejně je, ale pravda je taková, že jeho největší výhrou v tomto souboji bude, pokud z něho vyvázne pouze s minimálním poškozením mozku,“ ozval se Covington.

„Donutím ho tak moc trpět, až ho nahlas uslyšíte prosit o milost. Tohle pravděpodobně bude vůbec poprvé v celé historii, co uvidíte člověka, jak se svíjí v bolestech a žádá o předčasné ukončení zápasu. Bude to vůbec poprvé, co bojovník bude uprostřed klece žadonit, aby byl ten fight ukončen, protože už nemůže snést větší muka,“ slíbil prostřednictvím MMA Junkie.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.