top fight logo export web
9fd9512d45c808f39920e32d3db1f20a845cd71e

Výhra nad Cris Cyborg by ze mě udělala nejlepší zápasnici všech dob, věří Nunes

UFC 232 a spolu s tím i 29. prosinec nám napoví, jak to přesně bude. Doteď můžeme jenom spekulovat, ovšem jisté je, že ambice jsou rozhodně vysoké.

Amanda Nunes, která rychlým KO utnula kariéru i kdysi slavné Rondy Rousey, touží nosit nálepku nejlepší MMA zápasnice všech dob! Aby si ji ale mohla přilepit, musí nejdříve porazit obávanou a již dvacet duelů neporaženou Cris Cyborg.

Bitva dvou brazilských es bude na programu na konci roku a i když se zatím neví, jestli budou mít obě aktérky tu čest stát se hlavními hvězdami večera, tak je jisté, že v jejich souboji půjde o titul v pérové váze.

„Už jenom to, že člověk jde s váhou nahoru, je důkazem, že je připraven přijímat nové výzvy,“ praví Nunes.

„Já se rozhodla stoupat hlavně proto, abych si dokázala, na co mám a jaké jsou mé cíle. Dělám přesně to samé, co kdysi Conor (McGregor) nebo DC (Daniel Cormier). Ať už čelili dominantnímu soupeři, nebo ne, oba postupně překonali své vlastní limity,“ vysvětluje.

„Pokud je ovšem někdo natolik dominantní, jako je Cyborg, pak nemůže být žádných pochyb o tom, že pokud ji dám, stanu se nejlepší MMA zápasnicí všech dob. To je ten důvod, proč jsem se tak rozhodla. Já chci být nejlepší!“ dodává.

Zdali se to Amandě nakonec povede a bude doopravdy úspěšná, pak by byla vůbec první ženou, která získala titul ve dvou váhových divizích. I když se jedná o silnou motivaci, veškeré předzápasové prognózy doposud hovoří ve prospěch jejího protějšku. Nepředbíhejme ovšem a počkejme si, jak to dopadne. UFC 232, 29. prosinec, T-Mobile Arena, Las Vegas!

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.