top fight logo export web
Aljamain Sterling pozvanka

Vyhraju, a navíc budu jasně dominovat. Užijte si tu show, vábí Sterling fanoušky

Že je Petr Yan nejlepší bantamová váha současnosti? Kdepak, šampion Sterling razí jiné heslo. A údajně půjde o velmi snadnou práci.

Občas je těžké se vyznat v tom, co bojovníci myslí vážně a co říkají jen proto, aby navyšovali pozornost ke svému zápasu.

Aljamain Sterling ovšem od samotného úvodu tvrdí, že je Petr Yan jen produktem dopingu a fanouškovského „hype“. A tomu všemu hodlá už příští víkend učinit přítrž.

„Je vskutku zajímavé sledovat, kolik z vás lidí se bojí dělat nějakou činnost, ve které chcete vyniknout. Já se nebojím, naopak vím, že vyhraju, a navíc budu dominovat,“ uveřejnil Sterling na svých sociálních sítích.

A že mu lidé nevěří? To ho nezajímá. Je to přeci šampion.

„Petr Yan je falešný pitomec, který ujíždí na dopingu. To mě ale nezastaví v tom, abych ho nemohl sundat. Aspoň tak umlčím všechny kritiky jednou provždy a potom o této ošklivé ruské bramboře už nikdy neuslyšíme,“ sdělil současný mistr z bantamové váhy.

Pro Sterlinga to tedy 9. dubna bude první titulová obhajoba. Doposud se ale pochybuje o tom, zdali by mu ten pás měl vůbec patřit, když už ho nezískal formou výhry v boji, nýbrž diskvalifikací soupeře.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.