top fight logo export web
Ngannou: Usman je skvělý šampion. Nikdo ho nedá ve wrestlingu a teď už ani v postoji

Výhružky smrtí fanouškům? Nechte mě to vysvětlit, byly 4 ráno…, brání se šampion Usman

Celou MMA scénou zničehonic zatřásl vzkaz šampiona Kamaru Usmana, který všem kritikům a rádoby fanouškům sdělil, aby se šli zabít.

Pro člověka v takovémto postavení je to trochu netypická a nečekaná zpráva, které se mnozí mohli jenom divit.

Onen vzkaz vzbudil vlnu nevole, na níž musel sám šampion s nigerijskými kořeny reagovat. Údajně to tak zle nemyslel, jak to vyznělo…

„Nechte mě vám to vysvětlit. Já vím, že to byl velmi drsný vzkaz, nicméně byly čtyři hodiny ráno, což je poněkud divný čas, kdy člověk tolikrát nepřemýšlí o svých emocích. Samozřejmě jsem se nechal unést a napsal jsem něco, co nemělo vyznít tak, jak to vyznělo,“ bránil se Usman za své zprávy kritikům, haterům a rádoby fanouškům, jež neuznávají jeho výkony. Právě jim všem řekl, ať se zadusí jeho úspěchy a ať se jdou zabít.

„Abych to přiblížil, ti hateři vědí, o koho jde. Není vás mnoho, přesto když si můj vzkaz čtou, vědí, že mluvím o nich. Když jsem řekl, aby se zadusili, myslel jsem tím, aby se zadusili příběhem mého života a mými úspěchy, jelikož mě tito lidé neustále sledují a stále hledají moje chyby, kvůli kterým by mě mohli kritizovat,“ přiblížil své myšlenky, kterými rozhodně změnil mínění fanoušků o jeho osobě.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.