top fight logo export web
Miesha Tate ufc navrat

Vykašli se na UFC a přejdi tam, kde si skutečně vyděláš, nabádá Cyborg Mieshu Tate

UFC není domovem, kde by bylo o zápasníky dobře postaráno a kde by si takové legendy, jako je Miesha Tate, dobře vydělaly.

S dalším obviněním na adresu MMA velikána přišla bývalá UFC šampionka pérové váhy Cris Cyborg. Ta nyní vládne téže hmotnostní kategorii v Bellatoru a působení zde si nemůže vynachválit. Konečně je s ní totiž zacházeno tak, jak si zaslouží.

„Přechod do Bellatoru je jedním z nejlepších rozhodnutí, jaké jsem kdy mohla udělat. Konečně organizace, jíž skutečně záleží na svých bojovnících. Dokonce i má výplata je zde mnohem lepší,“ pochvalovala si Cyborg, která tento názor nesdílí sama. Totéž řekli například Corey Anderson či Yoel Romero.

V této spojitosti se brazilská šampionka zaměřila na UFC, kam se nyní vrátila půvabná Miesha Tate. Ta naposledy po bodovém rozuzlení podlehla Ketlen Vieirové, což znamená, že se její ambice o bitvě o titul vzdalují. A pokud se nedostane k bitvě o titul, nebude mít ani lepší výplatu.

„Na to mám jednoduchý recept,“ říká Cyborg. „Miesha by udělala nejlépe, kdyby se na UFC úplně vykašlala a našla si takovou organizaci, kde si skutečně vydělá a kde si jí budou dostatečně vážit. Opravdu moc ráda bych ji viděla u sebe. Bylo by to takové velké sloučení naší staré Strikeforce rodiny,“ usmívala se.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.