top fight logo export web
Jorge Masvidal odhaduje své šance na úspěch v UFC

Výplaty UFC 272: nejvíce bral Masvidal, který se díky nové smlouvě řadí mezi milionáře

Dny chudoby jsou dávno pryč. Nyní UFC ví, že pokud chce v akci vidět BMF Jorgeho Masvidala, musí pořádně zaplatit.

Protože Masvidalovi končila jeho stávající smlouva, rozhodlo se UFC urychleně jednat a ještě před duelem s Colbym Covingtonem s ním uzavřelo nový kontrakt, díky kterému se nyní floridský gangster řadí mezi nejlépe placené hvězdy organizace.

Ačkoliv Jorgeho rekord obsahuje dvouciferné číslo v kolonce porážek, stále je to tahoun pozornosti. Do této pozice se vyšplhal zejména v roce 2019, kdy přemohl Darrena Tilla, Bena Askrena a Natea Diaze, po jehož skalpu získal do své moci symbolický titul BMF (Baddest Mother*ucker).

Následně nám i sám Jorge začal trochu stagnovat a UFC pohrozil, že nebude nastupovat, dokud se jeho cenné služby neodrazí také na jeho výplatě. Na toto Dana White zareagoval dvěma titulovými bitvami proti Kamaru Usmanovi a následně novou vylepšenou smlouvou před bitvou s Covingtonem.

Za turnaj UFC 272 si tedy Masvidal odnesl základní výplatu 1,35 milionů amerických dolarů, což se ještě rozroste o bonusy z PPV, jež se budou sčítávat až postupem času.

Druhým nejlépe placeným bojovníkem zmíněného víkendového turnaje se stal Colby „Chaos“ Covington, jeho základní mzda činí 680 tisíc dolarů. Za ním jde bývalý šampion lehké váhy Rafael dos Anjos či perspektivní bijec Kevin Holland.

Covington Masvidal UFC274 vyplata

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.