top fight logo export web
Tony Ferguson odhalil, co bude klíčem k úspěchu pro výhru nad Beneilem Dariushem

Vzdávání se nekoná. Vrátím se zpátky a budu hladovější než kdy jindy! ohlásil Ferguson

Málokdo umí přijmout prohru jako Tony Ferguson. Utrpěl sice nejtvrdší porážku celé své kariéry, ale o to víc je motivovaný se vrátit zpátky.

Mnoho fanoušků už El Cucuye začalo odepisovat, přičemž se nejčastěji odkazovali na jeho pokročilý věk. Přeci jen se od vás v osmatřiceti letech nedají v lehké váze očekávat zázraky, přesto se Tony o jeden takový na UFC 274 pokoušel.

Celá první pětiminutovka se nesla na nádechu jeho starého já. Opět to byl ten starý dobrý živel, jenž byl postrachem celé divize. Sám Chandler dokonce musel přiznat, že byl po jednom úderu tolik nahulený, až viděl dvojmo.

Bohužel jsou bojové sporty kolikrát i záležitostí jednoho úderu, jenž může být rozhodující. A právě takový vyslal Michael Chandler v samotném úvodu druhého kola. Jeho front kick prosvištěl vzduchem a narazil přesně na Fergusonovu bradu. Soupeř padl okamžitě do bezvědomí a zápas byl ukončen.

„Gratulace Michaelovi Chandlerovi k jeho výhře!“ napsal El Cucuy na svém Twitteru. „Skvěle jsem se v tom zápase bavil, vy fanoušci jste prostě neuvěřitelní a já to miluju! Opravdu je to skvělý pocit být zpátky a znovu hladový. Teprve se zahříváme!“

Ferguson se tedy nevzdává a s trochou nadsázky by se dalo říct, že pokud nám předvede nějaký výkon jako teď v prvním kole, rozhodně nás může ještě nějaký čas bavit.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.