top fight logo export web
jon jones problemy soud rozchod

Vzpamatoval se Jones z rozchodu? A jak to vypadá s jeho bojovým návratem? Trenér promluvil

Jonesův návrat byl opět odložen, jelikož se dostal do potíží se zákonem, a navíc ho opustila jeho drahá polovička.

Bývalý šampion polotěžké váhy, který se vesměs už dobré dva roky připravuje na svůj přesun do nejvyšších hmotnostních pater, se v posledních týdnech zničehonic odmlčel. Na vině byly osobní problémy, které kdysi slavnou MMA hvězdu nechaly samotnou doma zpytovat svědomí.

Místo boje o pás těžké váhy jsme se tedy dočkali jen další smutné zprávy, že Jones přerušil svou přípravu. Dokonce se ani neobjevil na tréninku s Jiřím Procházkou, který v únoru zamířil do Ameriky trénovat po boku Henryho Cejudo. A „Bones“ měl být této přípravy součástí, jenže nebyl.

„Přátelé, Jon si potřeboval urovnat myšlenky, ale to ještě neznamená, že na vás zapomněl. Naopak staví svůj bojový návrat stále na čelo osobních priorit. A já pevně věřím, že ho v kleci uvidíme ještě letos,“ uvedl Henry Cejudo, nový Jonesův mentor a zároveň i týmový parťák v jedné osobě.

„Můžete se spolehnout, že on sám si neskutečně moc přeje bojovat. Po tom náročném období teď jenom potřeboval čas, aby jeho mysl i jeho tělo zregenerovaly. Osobně bych se na něj nezlobil, kdyby se nám ještě rok neukázal, protože toho ve své kariéře dokázal už dost. Ale sám vím, že se jinak chce vrátit,“ podotkl Cejudo.

A nám tak nezbývá nic jiného než opět čekat. Sám Dana White dokonce řekl, že ani on neví, co přinese Jonova budoucnost, a proto zjevně pustí do boje o dočasný pás jiné bojovníky. Jak je totiž známo, Francis Ngannou bude delší dobu mimo hru, a proto divize pozná nového prozatímního šampiona.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.