top fight logo export web
Johnny Walker Thiago Santos ufc

Walker: Prohra se Santosem? Pro mě cenná zkušenost, takže nelituji, ale asi jsem si zlomil nohu

Johnny Walker reagoval na svou porážku s Thiagem Santosem, která rozhodla o tom, že se v žebříčku polotěžké váhy stále nepodívá blíže k elitní pětce.

Původně snil o boji s Jonem Jonesem, pomalu se prohlašoval za šampiona polotěžké váhy, ale pak narazil na Coreyho Andersona a postupně mu začal padat hřebínek.

Walker rázem pochopil, že se není snadné měřit se zkušenostmi a odhodláním lidí, kteří mají v UFC stejně vysoké cíle jako on. A takový Thiago Santos je nepochybně jedním z nich.

„Thiago je skvělý bojovník, opravdová elita polotěžké váhy. Výsledek zápasu s ním sice není takový, jaký jsem očekával, ale jsem velmi šťastný už jen z toho, že se mi podařilo podstoupit celých pět kol, ve kterých jsem nabral spoustu nových zkušeností,“ uvedl Walker, jenž pro chvíli odhodil veškerý trashtalk stranou a začal být více pokorný.

„Skutečně cítím, že jsem opět o něco moudřejší. Děkuji Danu Whietovi za tuto příležitost,“ přidával ve své reakci ze sociálních sítí.

A právě zde také upozornil, že si v duelu se Santosem přivodil zranění. „Myslím si, že jsem si zlomil nohu. Možná malá fraktura. To je ten důvod, proč jsem postupně přestal kopat,“ objasňoval.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.