top fight logo export web
Rose Namajunas Zhang Weili ufc 268 vitez

Weili Zhang reaguje na opakovanou prohru s Namajunas, ráda by si střihla trilogii

Weili Zhang má za sebou smolnou titulovou odvetu s Rose Namajunas, s níž prohrála jen těsně na body. Věří však, že její odvážný výkon volá po třetím souboji.

I když si je vědoma toho, že ho v nejbližší době nedostane, v budoucnu o něj rozhodně bude usilovat. Tentokrát však musela své soupeřce vzdát zasloužený respekt, který si po pětikolové bitvě bezpochybně zasloužila.

„Tohle byl velmi, velmi těsný fight. Někteří věří, že jsem vyhrála, druzí naopak, že jsem prohrála, verdikt je tedy takový, jaký je, ten už nezměníme. Já jsem však na svůj výkon pyšná a velké uznání patří i Rose, která do této bitvy vložila naprosto všechno,“ oznámila Zhang na tiskové konferenci.

„Věřím, že se s Rose ještě utkám a svůj pás si vybojuji zpátky. Obě jsme ze sebe vydaly to nejlepší, potěšily jsme fanoušky. Opravdu se těším, až to předvedeme znova,“ řekla bývalá šampiona s čínskými kořeny.

Zhang byla ještě nedávno v UFC neporažena, lidé ji měli za neomylnou bojovnici, ovšem potom narazila na Namajunas a připsala si dvě prohry v řadě. Pokud nyní bude ve své předchozí dominanci pokračovat, může se vzhledem i k nízké konkurenci v divizi slámové váhy skutečně dočkat další odvety.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.