top fight logo export web

White: Cejudo si nemůže jen tak přijít a hned bojovat o titul, takhle to u nás nefunguje

Co si to ten Henry Cejudo jenom dovoluje, když nebojuje, je v důchodu a okamžitě se dožaduje titulové bitvy…

Dana White nám opět jednou ukázal, jak zde funguje dvojí metr. Zatímco se takový Conor McGregor dočká vesměs všeho, co si jen poručí, Henry Cejudo si svou další titulovou šanci musí zasloužit. A to je tu ještě ten rozdíl, že se Henry s UFC loučil jako aktivní šampion…

„Cejudo je v důchodu. Slyšel jsem, že se chce vrátit, ale doposud tak neučinil. Až se vrátí a porazí nějaké jméno z žebříčku, pak jeho titulovou šanci zvážíme, ale dříve nemá nárok,“ nebral si servítky Dana White.

„Pochopte, že tu máme nějaký zavedený systém, kterého se snažíme držet. Cejudo si nemůže jen tak přijít a dožadovat se boje o pás, takhle to u nás nefunguje. Zejména teď, když je pérová váha tak nabitá,“ přidal na důrazu ve vysílání BT Sport.

Jak už tu tedy na našem webu zaznělo, šampiona pérové váhy Alexandera Volkanovskiho v dubnu na turnaji UFC 273 vyzve „Korejská Zombie“ Chang Sung Jung, který má na kontě jenom jednu výhru, ale zato je „aktivní“ a jeho výkony nikdy nejsou odevzdané.

A jakže se tento zavedený systém dotýká Conora McGregora? „Říkáte, že se Conorovi dochází speciálního zacházení, ale já vám povím jednu věc, ten člověk je skutečně speciální,“ řekl před časem White, který se snažil vysvětlit, proč se Irovi dostává výjimečného zacházení.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.