top fight logo export web
3063f03433b53942d2a68d2a2b19a8495cbb9482

White: Cormier je nejlepší těžkou váhou historie, v duelu s Lesnarem to může jenom potvrdit

Není to tak dávno, co se Daniel Cormier korunoval nejlepším zápasníkem těžké váhy celé odvěké historie smíšených bojových umění, s čímž bez váhání nyní souhlasí i Dana White.

Šéf UFC si nepřeje, aby jeho čtyřicetiletá hvězda z hmotnostní kategorie do 120 kilogramů odešla do důchodu, a tak se snaží naplnit podmínky, jež si sama poručila. Mezi ně mimo jiné spadá i zápas s Brockem Lesnarem, s nímž má Cormier nevyřízené účty.

„Jakmile bude Brock k dispozici, bude zápasit s Danielem. Chtěli jsme ho převést na UFC 239, takže uvidíme, jak se věci vyvinou,“ svěřoval se Dana White. DC na konci minulého roku odhalil, že jej čekají poslední dva zápasy kariéry. S tímto tvrzením však velká hlava organizace nesouhlasí a věří, že před sebou může mít klidně další dva roky slávy.

„Daniel Cormier je superhvězda, je to nejlepší zápasník celé historie těžké váhy a duel s Lesnarem to může jenom potvrdit. Je to jediný chlápek, za nímž jsem přišel a požádal ho, aby odložil své plány o důchodu. Nikomu jinému jsem to ještě neřekl. Myslím si, že má na to předčít další mnohé talenty soutěže a může nám jít všem příkladem,“ poukazoval prezident společnosti. 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!