top fight logo export web
3063f03433b53942d2a68d2a2b19a8495cbb9482

White: Cormier je nejlepší těžkou váhou historie, v duelu s Lesnarem to může jenom potvrdit

Není to tak dávno, co se Daniel Cormier korunoval nejlepším zápasníkem těžké váhy celé odvěké historie smíšených bojových umění, s čímž bez váhání nyní souhlasí i Dana White.

Šéf UFC si nepřeje, aby jeho čtyřicetiletá hvězda z hmotnostní kategorie do 120 kilogramů odešla do důchodu, a tak se snaží naplnit podmínky, jež si sama poručila. Mezi ně mimo jiné spadá i zápas s Brockem Lesnarem, s nímž má Cormier nevyřízené účty.

„Jakmile bude Brock k dispozici, bude zápasit s Danielem. Chtěli jsme ho převést na UFC 239, takže uvidíme, jak se věci vyvinou,“ svěřoval se Dana White. DC na konci minulého roku odhalil, že jej čekají poslední dva zápasy kariéry. S tímto tvrzením však velká hlava organizace nesouhlasí a věří, že před sebou může mít klidně další dva roky slávy.

„Daniel Cormier je superhvězda, je to nejlepší zápasník celé historie těžké váhy a duel s Lesnarem to může jenom potvrdit. Je to jediný chlápek, za nímž jsem přišel a požádal ho, aby odložil své plány o důchodu. Nikomu jinému jsem to ještě neřekl. Myslím si, že má na to předčít další mnohé talenty soutěže a může nám jít všem příkladem,“ poukazoval prezident společnosti. 

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.