top fight logo export web
6827963e18ce86bd7514f252ec6cb519ba350f88

White: Greg Hardy ještě není připraven na UFC

Cestou MMA se vydalo již několik profesionálních sportovců, kteří před bojovým uměním preferovali jiná sportovní odvětví. Jedním z takových lidí je i kdysi bývalý obránce amerického fotbalu Greg Hardy, jenž ve svých prvních třech soubojích zaznamenal rovnou tři výhry. Přesto si šéf UFC nemyslí, že je na nejvyšší úroveň připraven.

Hardy se 29. září účastnil akce zvané Xtreme Fight Night 352, na níž se utkal Rayem Jonesem (0-2) a knokautoval jej už v prvním kole, a to po necelé minutě duelu. I když se jednalo o poměrně oslnivé vítězství, je na něj ještě moc brzy, aby se posunul někam výše. 

„Byla to opravdu ohromující výhra. V těch předchozích soubojích si vedl podobně dobře. Pokaždé dokázal své soupeře nachytat nebo potrestat v nějaké situaci,“ pochvaloval si šéf nejvyšší bojové organizace.

Greg Hardy ještě není připraven na UFC

„Jsem velice potěšen tím, čím se nám Hardy prezentuje. Pokud bude v nastoleném trendu pokračovat, může si vysloužit lístek na vyšší místa. To rozhodnutí bude na nás, ale pro teď je ještě poměrně brzy, abychom ho pustili dovnitř,“ vysvětluje White. 

Greg Hardy měří lehce přes 195 cm a váží 120 kilo. Jeho cílem je tedy účast v těžké váze a postup do UFC, kde bude moct naplno prověřit své schopnosti. Zdali mu tato příležitost bude umožněna již po příštím duelu, jehož datum nám zatím není známo, to se teprve postupně dozvíme. Podstatné ale je, že se jedná o velkou osobnost domácí scény, za jejímiž zády stojí celá řada fanoušků, která by ho ráda viděla zápasit pod značkou Ultimate Fighting Championship. 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!