top fight logo export web
758a32f6af16f86cd998c510ecbdcdb77e2b08db

White: I kdyby se Ferguson uzdravil, budu stále pochybovat, jestli ho můžu poslat znova do boje

Šéf UFC vydal update ohledně tématu okolo Tonyho Fergusona, jenž se léčí ze svých psychických chorob. Jedná se o boj, který se nedá vyhrát ze dne na den, ale i tak jsou tu dobré známky zlepšení. Bude to ale stačit k tomu, aby mohl „El Cucuy“ opět jednou vystoupit před běsnícím davem v oktagonu?

„Jestli bude znovu bojovat? To vám nedokážu říct. Problém je, že to nevidím optimisticky, a i kdyby mu lékaři dali zelenou, já sám budu mít jisté pochybnosti. Určitě je potřeba ještě několik testů, než se podobnou otázkou budeme moct vůbec zabývat,“ uvedl Dana White, kterému zdraví svých zápasníků rozhodně není jedno.

Tony Ferguson si v současnosti prochází léčeným programem, který by mu měl pomoct proti schizofrenii. Jde se o duševní poruchu, s níž se potýká už několik měsíců. Jeho stav se bohužel dříve nelepšil, což nakonec vyústilo rodinnými hádkami a odstěhováním se jeho manželky z jejich společného bydlení.

Pravdou však zůstává, že se Tony Ferguson stále na sociálních sítích jeví jako člověk, jenž si žádným těžkým obdobím neprochází. Možná je to jen jeho vůle a možná zároveň nechce, aby se o tom veřejně jevilo. „El Cucuy“ již vyhrál spoustu bitev v oktagonu, tak doufáme, že vyhraje i jednu mimo něj.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!