top fight logo export web
c420ae6c1ae8cbb1aa2ccdc7088e2bc30bae7512

White: Každý den dostane v hospodě někdo přes držku, ale o Conorovi se mluví, protože je celebritou

Šéf UFC promluvil o videu, které se poslední dny stalo hitem internetu. Conor McGregor na něm v irském baru uhodil bezbranného staříka, kvůli čemuž si vyžádal vlnu kritiky. Sám Dana White se ale snažil přidat pohled i z té druhé strany barikády.

„Bavíme se tu o irské hospodě. Víte vy vůbec, kolik lidí dostane každý den v irské hospodě přes držku? Hodně! Jediný důvod, proč se to teď řeší, je ten, že u toho byl Conor,“ reagoval Dana White na webkameře při výstupu na kanálu TMZ Sports, kde se snažil naznačit, že je McGregor celebritou, která má v bojovém světě velké jméno, a proto každý jeho čin budí tak velkou pozornost.

Spousta lidí je ovšem toho názoru, že ať už je vaše postavení jakékoliv, neměli byste si v žádném případě dovolovat na starší. A už vůbec ne, pokud jsou v důchodovém věku.

„Tyhle věci se prostě dějí pořád, ale Conor je člověk s vysokým postavením a v konečném výsledku by něco podobného jako profesionální fighter neměl dělat. Je jedno, jestli jste hráč NFL, baseballu nebo zápasník MMA, už nejste klasickým návštěvníkem baru, jste světově známá osobnost a neměli byste to dělat,“ snažil se přidat jednu k lepšímu.

Následně však nezapomněl podotknout, že rána, která od McGregora směrovala na starce, nebyla nikterak prudká. „Tohle nebyla žádná barová rvačka. Znám Conora a určitě by nikoho neudeřil způsobem, jakým je zvyklý. Nevíme, co té situaci předcházelo, a on si chtěl možná jen vybudovat respekt, ale nic to nemění na tom, že to neměl dělat,“ dodával White.  

VIDEO: Conor McGregor natočen, jak v baru napadá bezbranného postaršího člověka

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!