Top-Fight.cz - bojové sporty
Miesha Tate mma

White: Miesha Tate je buďto šílená, anebo potřebuje peníze, že se vrátila

I Dana White byl velmi překvapen tím, že se jeho bývalá šampionka bantamové váhy po pětileté odmlce vrátila do služby.

Miesha to zdůvodnila tím, že jí bojování chybí a ráda by využila volného času k tomu, co jí baví, dokud jí to její tělo dovolí. Ne každý ovšem v jejích slovech našel pochopení.

„Když jsem Danu Whiteovi sdělila svůj úmysl se vrátit, byl překvapený a vyděšený zároveň. První slova, která z něj vypadla, byla: ‚To se jako ženeš za penězi?‘ Já jsem odvětila, že chci ještě bojovat, dokud mi to síly dovolí,“ prozradila Tate pro ESPN MMA.

„Dana byl tedy první člověk, kterého jsem musela přesvědčit, aby mi tu šanci dal, abych se mohla vrátit. Nejprve mě ignoroval, nebral mě vážně, dokud jsem se nestavila přímo v jeho kanceláři a neřekla mu svůj záměr. ‚Jsi snad šílená?‘ vyhrkl na mě. Po chvilce úvah se ale přiklonil k mému návratu,“ podělila se Tate o to, jak se její cesta zpět do UFC rodila.

Nyní bývalá šampionka neskrývá své vysoké ambice, kterými je odveta s Amandou Nunes. Na úvod zdolala Marion Reneau a teď se pro změnu bude muset vypořádat s Ketlen Vieirou, s níž svede pětikolový tanec během hlavního zápasu turnaje UFC Fight Night 198. Bojištěm se stane UFC Apex v noci ze soboty na neděli.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • White: Miesha Tate je buďto šílená, anebo potřebuje peníze, že se vrátila