top fight logo export web
dana white ufc prenosy

White: Nemůžete si stěžovat na nízké platy zápasníků a pak čumět na streamy

Dana White opět jednou chytil nervy. „Kdo ilegálně streamuje UFC zápasy, ten by měl jít do vězení!“

O šéfovi největší MMA organizace planety je všeobecně známo, že bojuje proti streamerům všemi možnými prostředky. On sám divákům zprostředkovává údajně ten nejkvalitnější obsah z prostředí smíšených bojových sportů, a když od něj někdo tento materiál krade, tak tím okrádá nejen jeho, ale vesměs i všechny UFC zápasníky.

„Tohle je způsob, jak si vyděláváme peníze!“ začal šéf UFC zostra v interview pro CG Sports, když došla řeč na peníze z televizních práv a PPV. „Tohle je náš největší zdroj příjmu, proto mi na něm nejvíce záleží,“ zdůrazňoval vážnost situace.

„Kdo mi krade streamy, ten se mi hrabe přímo v peněžence. To je jako kdyby ten dotyčný kradl přímo z mé kapsy! A nejen mé, ale i z kapes všech našich zápasníků, protože my je platíme právě z těchto přenosů,“ vyjasňoval, jak se věci mají.

„Paradoxem je, že si tihle stejní lidé potom stěžují, že zápasníkům nedáváme větší platy. To je naprosto absurdní! Kdo nelegálně streamuje naše zápasy, ten nám krade peníze. Takoví lidé si zaslouží jít do vězení! A buďte si jisti, že tam půjdete, až vás chytíme. Na internetu jste všichni drsňáci, ale jakmile vás lapíme, tak prosíte o odpuštění. Jenže potom se už nedá nic dělat. Krádež je krádež,“ konstatoval White.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!