top fight logo export web
e49419b592f60b945f3035e59866186bbfdc9de1

White: Nemůžu Fergusona pořád opomíjet, ale bude záležet taky na tom, co chce Conor

Člověk by si mohl myslet, že je Tony „El Cucuy“ Ferguson šéfem UFC opomíjen, což zcela určitě taková pravda není, ale zase nesmíme zapomínat na to, že je ve hře i druhý silný bojovník (ač momentálně mimo hru), který může rozhodovat o osudu dalšího dění v UFC.

„Nejde to, abych ho mohl déle přehlížet. Tony si zkrátka zaslouží bojovat o titul, ale bohužel je divize nabitá a my nemůžeme stát na místě,“ přiznává Dana White, jenž vystoupil jako host v nevadském Guerilla Cross Radiu.

„Khabib bude 7. září bojovat proti Poirerovi. Co bude potom, to zatím není domluvené… Ale jak vidíte, Ferguson právě skvěle přemohl Cowboye, takže by měl být další na řadě,“ pravila hlava organizace.

Tony Ferguson se momentálně nese na vlně dvanácti výher. Doposud ještě nikdo neměl tak velkou šnůru bez toho, aniž by si vysloužil regulérní titulovou bitvu.

Na druhou stranu nesmíme opomenout ani možný návrat Conora McGregora, s nímž White rovněž stále počítá.

„Důležité bude taky, jak se rozhodne Conor. Co chce dělat a má chuť bojovat o titul?“ ptal se sám sebe. „Stále věřím, že se vrátí, i když není zrovna lehké přemlouvat někoho, kdo je super bohatý,“ uzavíral šéf UFC.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.