Top-Fight.cz - bojové sporty

White: Soupeři mají z Chimaeva nahnáno, nikdo s ním nechce bojovat a já se tomu nedivím

Khamzat Chimaev se stal postrachem celého UFC, dokonce ani takový Dana White o tom nepochybuje.

Švédský vlk má na kontě pod taktovkou MMA velikána čtyři výhry, všechny přitom byly úplně jednoznačné, což vzbudilo mnohé ohlasy. Khamzat si tím údajně vydobyl respekt i mezi smetánkou z čela žebříčku.

„Nikdo, skutečně nikdo s ním nechce bojovat. Každý si dovoluje být odvážný pouze na internetu, ale jakmile přijde čas na činy, je Chimaev pro ně tabu. Nikoho za to ovšem neviním, takovéto zvíře jsme tu ještě neměli,“ chválil White svého nového zlatého koně.

„Pokud bych měl konkurenci radit, měla by se na to dívat z jiného úhlu pohledu. Tohle je UFC, největší scéna na světě a vy byste měli chtít bojovat s tím, kdo tu má největší hype. Boj s Chimaevem je obří příležitostí, jak vyzdvihnout vlastní jméno,“ nabádá.

Co bude teď pro Borze čekat dál, to White zatím neuvedl. Ani nepotvrdil spekulace, zdali je dalším v pořadí právě Gilbert Burns, o němž se nejčastěji hovoří.

„Chimaev je nyní hrozbou organizace. Stoprocentně se ho každý bojí, nikdo s ním nechce bojovat. Je to člověk, který bude zápasit s kýmkoliv a kdykoliv,“ pronesl šéf UFC v The Jim Rome podcastu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • White: Soupeři mají z Chimaeva nahnáno, nikdo s ním nechce bojovat a já se tomu nedivím