top fight logo export web
8351ade8f225395b1c0bf3f6276b76b6e94234c6

Whittaker: Adesanya je slabší soupeř než Yoel Romero

Etihad Stadium v australském městě Melbourne bude už 6. října hostit další velkolepý turnaj UFC. V tom se představí prakticky domácí bijec Robert Whittaker, jenž se pokusí zastavit doposud neomylného Israela Adesanyu.

Podobně jako tomu bylo před necelým měsícem v Abú Dhabí, stejně i zde půjde o sjednocení pásů. Šampion Robert „The Reaper“ Whittaker (20-4-0) v UFC neprohrál už dlouhých devět zápasů, přesto se dá s trochou nadsázky říci, že nyní bude čelit zatím nejvíce perspektivnímu soupeři své kariéry.

Dočasný šampion Israel „The Last Stylebender“ Adesanya (17-0-0) je i dle tvrzení samotného šéfa Dany Whitea novou hvězdou UFC, která má potenciál dosáhnout mediální úrovně, jakou se prezentoval sám takový Conor McGregor.

A přesně takovýto mediální poplach, jenž vyzdvihuje šance nigerijského bojovníka, dokáže Whittakera pořádně naštvat. „Nepopírám, že je Adesayna dobrý, ale určitě není tak dobrý, jak si většina lidí myslí,“ prozradil současný král divize střední váhy.

„Israel musí pochopit, že MMA není kickbox. Údery v oktagonu jsou odlišné těm v ringu. To, že máte dobrou techniku úderů, ještě neznamená, že jste nebezpečný striker. Pokud se podíváte na takového Romera, to nebyl nikdy skvělý technik, ale většina jeho výher přišla formou knokautu,“ vysvětloval.

Whittaker se tak snažil naznačit, že Adesayna (původně kickboxer) je možná dobrý v postoji, avšak jeho technika nedisponuje takovou silou, aby z jeho strany mohl přijít nějaký knokaut.

„Romero útočí velmi tvrdě. Jeho rány jsou cítit, jako kdyby do vás narazil kamion. Nemůžete o něm říct, že je super technický soupeř, protože vážně není, ale zato je velmi nebezpečný. Něčemu takovému Israel ještě nečelil, není pro mě tak nebezpečný jako Yoel Romero. 6. října mě zajímá jenom jediné, a to je výhra,“ předpovídal novozélandský bijec další úspěšnou obhajobu.  

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!